معرفی:

با توجه به گسترش شبکه های اطلاع رسانی و رشد روزافزون استفاده کاربران از آن ها، وجود بسترهایی تخصصی و همچنین اطلاع رسانی در شبکه های اجتماعی باعث هم افزایی هرچه بیشتر و سهولت در تبادل اطلاعات می شود.

ربات تلگرامی 137  بعنوان یک پل ارتباطی نسبت به برقراری ارتباطی  آسان ، یکسان و شبانه روزی با دریافت نیازها و خواسته های آحاد مردم از مجموعه شهرداری و با رعایت اصول سرعت ، دقت و صحت در راه صیانت از درخواستهای شهروندان محترم و انتقال آن به مسئولان ذی ربط نقش بسزایی را در مدیریت شهر از طریق مشارکت موثر آنان ایفا می کند.

امکانات:

شهروندان می توانند درخواست خود را در حدود 600 موضوع در حوزه فرهنگی و اجتماعی،  خدمات شهری،  حمل ونقل و ترافیک ، فنی وعمرانی، شهر سازی و معماری  با ربات 137 مطرح نمایند.در حوزه فرهنگی و اجتماعی شهروندان می توانند در خصوص جمع آوری و ساماندهی متکدیان، ‌معتادین، نحوه  کیفیت خدمات مشاوره ای  در حوزه آسیب های اجتماعی نحوه و کیفیت فعالیت های فرهنگی و هنری شهرداری  و در حوزه خدمات شهری می توانند در خصوص نظافت و جمع آوری مکانیزه زباله، ‌درخواست نصب سطل های زباله، زیبا سازی و چشم انداز شهری،‌پاکسازی برچسب،‌رفع سد معبر اصناف و غیره با ربات 137 ثبت کنند.

شهروندان با ربات 137 علاوه بر ثبت و پیگیری درخواست خود می تواننداخبار و اطلاعیه های شهرداری را مشاهده کنند و همچنین انتقادات و پیشنهادات خود را ثبت کنند.

معرفی بخش اطلاع‌رسانی

بخش اطلاع‌رسانی نرم‌افزار شامل معرفی شهرستان، اطلاعات شهری و سالنامه‌ی آماری است. در بخش معرفی شهرستان اطلاعات مفیدی مانند تاریخچه، مشاهیر، نقشه، جاذبه‌ها، دانستنی‌ها و سوغات گنجانده شده ‌است. بخش اطلاعات شهری بانک اطلاعاتی جامعی شامل شماره تماس سازمان‌ها و ادارات، آدرس و شماره تماس مراکز علمی و دانشگاهی، بیمارستان‌ها، پارک‌ها، کتابخانه‌ها، دفاتر پیشخوان دولت به همراه آدرس پارک‌ها و باجه‌های شارژ سازمان اتوبوسرانی است. از جمله اطلاعات مفید دیگری که در این بخش گنجانده شده است لیست پروازهای فرودگاه و همچنین اطلاعات خطوط سازمان اتوبوسرانی است. در بخش سالنامه آماری نیز گزاراش‌های آماری مربوط به شهرداری گنجانده شده است.

 

 

کاتالوگ: 

جهت سفارش ربات 137 می توانید با شماره 09120802196 تماس و یا از طریق تلگرام سفارش خود را ارسال کنید .

سفارش پروژه

مجتمع برنامه نویسی ایرانیان با دارا بودن ده ها نیروی متخصص آماده انجام انواع پروژه های زیر برای وزارت خانه ها ، سازمان ها ، شرکتها و اشخاص می باشد :

  • پروژه های تحت وب و ویندوز
  • طراحی سایت
  • فروشگاه اینترنتی
  • اپلیکیشن های موبایل
  • پروژه های مهندسی نرم افزار
  • طراحی بانک های اطلاعاتی
  • مشاوره 

برای سفارش پروژه اینجا کلیک کنید.

و یا با شماره 09120802196 ، 09129313358 به صورت تلفنی یا تلگرام پروژه خود را سفارش دهید.